Відпочинок на морі

Іноді з галасливого мегаполісу і нескінченних трудових тижнів так хочеться вирватися до моря і сонця. І це бажання цілком здійсненне! Вас вже чекають кращі пляжі, шикарні готелі з зеленою і завжди квітучою територією, бездоганним сервісом і смачною їжею. Навіть в найлютішу зиму, можна просто полежати на пляжі з коктейлем, а також відкрити для себе дайвінг або серфінг.

Для любителів перевіреної класики і найповнішого all inclusive - Туреччина, Єгипет. Хочеться пляж і пам'ятки, і щоб не нудно було - тури в ОАЕ. Хочете відчути місцевий колорит, покататися на тук - тук і об'їстися тропічними фруктами - Індія, Шрі-Ланка, Таїланд. Білосніжні пляжі, блакитне море, запальні латиноамериканські ритми і пальми - пальми - Домінікана, Мексика, Куба.

Хочеться смачний релакс - Балі, Мальдіви. Або відкрійте для себе пляжний відпочинок Європи - Ріміні, (Італія) - тепер літаємо з Харкова. Кіпр, Іспанія, Болгарія, Чорногорія, Португалія, Греція, Хорватія, Франція. І це тільки маленька частинка того, де можна чудово відпочити біля моря, насолодіться сонцем, смачною їжею та отримайте заряд ЕНЕРГІЇ на рік вперед.

Для більш детальної информации та планування Вашого відпочинку звертайтеся до наших менеджерів.